درباره ما

درباره ما ( About Us – azadfish )

گروه آزادفیش در سال ۱۳۹8، با سرمایه ای اندک و توسط جمعی از صیادان و فعالان تجارت کار خود را آغاز کرد. و امروز، با برند تجاری (آزاد فیش) پا به عرصه تجارت آبزیان در کشور نهاده است و در مدت زمان کوتاهی با استفاده از تجارب اندوخته شده مدیران به جرات به یکی از پیشرفته ترین و معتمدترین روش های تهیه و ارسال آبزیان و رضایت مشتریان دست یافته است؛ آزادفیش توانسته به عنوان یک سایت قابل اعتماد در راستای اهداف بلند مدت خود گام های موثری را به پشتوانه مشتریان وفادار و متقاضیان خود بردارد.

خط مشی (policy)

سیاست‌های کاری آزادفیش نیز به تبعیت از اصول کسب و کارهای دانش بنیان تعیین شده و مشتری مداری در رقابتی سالم را سرلوحه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است. افزایش مداوم سرعت ارائه خدمات آزادفیش با ارائه روش‌های خلاقانه و مبتکرانه با استفاده از فناوری روز در بستر وب و استفاده از محیطی کاملا ساده و به دور از هر گونه مشکل، مسیری است که آزاد فیش در آن گام برمی‌دارد.

هدف و مأموریت (GOAL AND MISSION)

هدف آزادفیش نیز در راستای اهداف شرکت دانش بنیان گروه آزاد فیش پیش می‌رود. برند آزاد فیش در بین شرکتهای تجارت آنلاین , تجارت موبایلی و بازاریابی اینترنتی در ایران جایگاه خود را یافته و درصد بالایی از تقاضای مردم عزیزمان را مرتفع ساخته است؛ حفظ چنین جایگاهی و ارتقا آن به برندی یکتا در این عرصه هدف آزاد فیش می‌باشد. همچنین دسترسی آسان مردم عزیزمان به محصولات دریای آزاد در دستور کار خواهد بود.